Ekstrema w krajobrazie fizyki nuklearnej

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w cyklicznej konferencji dotyczącej fizyki jądrowej odbywającej się w Zakopanem w ostatnich dniach sierpnia 2022. W b.r. tematem będzie "Ekstrema w krajobrazie fizyki nuklearnej".

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w cyklicznej konferencji dotyczącej fizyki jądrowej odbywającej się w Zakopanem w ostatnich dniach sierpnia 2022. W b.r. tematem będzie "Ekstrema w krajobrazie fizyki nuklearnej" ("Extremes of the Nuclear Landscape"), który będzie omawiany w znamienitym gronie zaproszonych wykładowców. Między innymi spodziewany jest udział wielu osób związanych z projektem FAIR, w tym udział dyrektora ds. naukowych Spółki FAIR GmbH Profesora Paolo Giubellino. Oprócz tego będzie można spotkać zarówno przedstawicieli fizyki jądrowej niemal z całego świata, jak i reprezentantów naszej Alma Mater oraz innych polskich uczelni i instytucji naukowych. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo w tym miejscu.